Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Bu bloga yazı soru veya çeşitli şikayetler yazmak için kayıt olun.

Akademi degisi kimdir nedir kimin

Akademi degisi kimdir nedir kimin

Akademi degisi kimdir nedir kimin

Akademi degisi kimdir nedir kimin:AKADEMİ DERGİSİ‘nin bizim cemaatimiz (Süleymanlılar) ile uzaktan yakından hiçbir alakası yoktur. Asıl ismi Tunçay olan, Mehmet Fahri Sertkaya takma ismini kullanarak bizim internette sekreteryamız gibi davranan bu siteye ve şahsa kesinlikle itimat etmeyelim. Bu şahıs yıllardır bizden gibi gözüküp cemaatimiz adına edepsizce konuşup etrafa fitne tohumu saçmaktadır.

Arkadaşlar! Bir konuda kardeşlerimizi uyarmak için bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim. Sosyal medyada #MehmetFahriSertkaya isimli bir zat var. (akademi dergisi- facebook’tan bakabilirsiniz) yurtlarımızda kaldığını, davamız ile ilgili bir çok bilgiye sahip olduğunu zannediyorum. İnternette birtakım yazılar yayınlıyor. Bu şahsın yazdıklarını okuduğunuzda sanki bizim arkadaşlardan biriymiş gibi zannedilebilir. Zaten bunu bilinçli olarak yapıyor. Yazdıkları tamamen kendi düşünceleri, cemaatimimizle hiçbir alakası yok.

Bilakis kasten sıkıntı vermek maksadıyla yapılan bir çalışma. Facebook/akademi dergisi sayfasına baktığınız zaman, en son yazılarından birisi ismail ağa cemaati hakkında. Onlara çok fena sataşmış. Onlar ile alaakalı yurtlarımızda gizli, saklı, mahrem, aleyhte veya lehte hiç bir şey konuşulmadığı halde yalan yanlış bir çok şeyi cematimizle alakalı gibi göstererek yazmış. İsmail ağa cemaati bu yazının cemaatimiz tarafında yazıya alındığı zannediyor.

https://www.facebook.com/AkademiDergisiCom/photos/a.816376381802745.1073741828.816372698469780/901477699959279/?type=3&theater aynı şekilde merhum abimizin, Enver Ören ve Gethullah Gülen ile alakalı “birisi bu milleti ağlayarak kandırdı, diğeride gülerek” sözünü alarak Fethullah GÜLEN ve Enver ÖREN aleyhinde bizim cemaatimiz ağzından bir sürü yazılar yazdı. Aynı zamanda son günlerde çığırından çıkan terör olayları ve suriye krizi ile alakalı hükümet, cumhurbaşkanı, başbakan ve bakanlar ile alakalı aşırı derece de hakaret içeren yazılar yazarak, cematimizi, fanatik bir şekilde hükümet aleyhtarı gibi göstermeye çalışıyor. Bununla da yetinmeyip abd başkanı obamanın karısının homoseksüel olduğunu iddia eden bir yazı paylaşarak, sosyal medyada dikkati celbederek hem Türkiye de hemde dünyada dikkatleri cemaatimiz üzerine çekmeye çalışıyor.

https://www.facebook.com/AkademiDergisiCom/ Bu şahsı arastirdigimizda gördük ki sadece bizimle alakalı değil birçok topluluk veya şahısla alakalı geçmişte yazılar yazmış hatta geçen sene birkaç ay böyle bir sataşma sonucu mahkum olup hapis yatmış. Buna rağmen aynı şekilde devam ediyor. En büyük zevki kendisine cevap verilmesi, muhatap alınıp yorum yazılması. Sizlerden ricamız etrafımızı da bu konularda daha bilinçlendirelim, bu nevi şeylere itibar etmeyelim. Unutmayalım ki merkezimizin tensipleriyle gelen hiçbir haber, yazı veya müsadeli gibi gözüken bu nevi dolaşan haberler, sosyal paylaşım araçlarıyla gelmez.

Bunun harici dolaşan hiçbir yazı, haber, mesaja lütfen inanmayın itibar etmeyin. Bugünlerde çok gündeme geldiği için siz arif olan arkadaşlarıma arz ediyorum. Kendisini ikaz eden kardeşlerimizi çok ağir ifade, iftira, hakaretler ile facebook ta paylaşım yaparak rencide ediyor. Şimdi davamız için sizlerden bu yazıyı facebooktan yada twitter dan yada wahtsab dan MESAJ yolu ile ulaştırıp o sayfaları ve Akademi dergisini şikayet etmelerini sağlamanızı istiyorum.

Ayrıca bu sahtekarın gerçek ismi Tuncay olup Seyfettin alkan abi dahil pek çok kişiyi kandırmış. Ayrıca pek çok kişiyi kandırıp onların paralarını alarak bu siteyi kurmuştur

Hakkında admin


Beni Takip Et

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>