Kayıt Ol

Giriş

Şifremi Kaybettim

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

Giriş

Kayıt Ol

Bu bloga yazı soru veya çeşitli şikayetler yazmak için kayıt olun.

SiteSpy Online Detaylı Seo Analiz Sistemi

SiteSpy Online Detaylı Seo Analiz Sistemi

SiteSpy Online Detaylı Seo Analiz Sistemi

Merhaba;

SiteSpy.online Site ve Seo analizinizi 65 farklı sorgulama ile yapar ve sistem belleğinde tüm verilerinizi saklar. Bir önce ki girişinizde ”sitenizin durumu ne idi şimdi ne” görürsünüz. Anahtar kelimelerinizde sitenizin sırasını belleğe alır ve her sorgulamada sıranızı daha iyi takip edebilirsiniz.

Sisteme site eklerken size verilen kodu eklemeyi unutmayınız. Canlı olarak sitenize girişleri ve online sayısını vs görebilmeniz için bu kodun ekli olması lazımdır.

Site Seo Analizi

Kısa ve Öz olarak sizlere bir de yeni projemizden bahsedelim. Bu panele benzeyen yeni bir adsense panel kurulumu yapıyoruz. Bu panelde tüm edsense verilerinizi görebileceksiniz. Daha da fazlası olarak, reklam analizlerini kolayca yapabilecek, sitelerinize organik 20k ya kadar hit gönderebilecek, İP nizi gizleyecek ve dilediğiniz saat aralığına göre değiştirecek, sitelerinizde ki hit artışına bağlı olarak reklamlarınıza tıklama yapabilecek (İsteğe bağlı tabi ki) hit artışı ile tbm ve to yükseltecek olan bir panel olacaktır. Panele de şimdieden üye olabilirsiniz. Şimdilik üyelik ücretsizdir.

adsensepanel.com sitesi

adsensepanel.com sitesi

Reklam tıklama 3 aydır denenemktedir ve Adsense tarafından her hangi bir ban olayına yada uyarıya sebebiyet vermemiştir.

Şu anda sadece site arayüzü aktiftir. Panel yapım aşamasında olduğu için panele üye olamazsınız < Siteye girerek bir kaç konu açarsanız memnun oluruz. Site de soru sorabilir yeni konu açabilir, konuları yada kişileri takip edebilir beğenebilir fovorilerinize ekleyerek her daim konuyu takip edebilirsiniz. Forum tadında bloğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Adsense Panel Detaylı Sistemi

Hakkında admin


Beni Takip Et

Leave a reply

Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>